Tork Premium toilet papier compact roll T6 - 2-laags - 9,9 cm x 100 m - 27 x 1 rol
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.303 kg |
| SKU leverancier | 127520 |
| Rolbreedte | 9.9 cm |
| Rollengte | 90 cm |
| Diameter van de rol | 13.2 cm |
| Diameter van de binnenkant van de huls | 3.5 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1106361 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
€ 89,63 excl. btw
€ 108,45 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 14 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.303 kg |
| SKU leverancier | 127520 |
| Rolbreedte | 9.9 cm |
| Rollengte | 90 cm |
| Diameter van de rol | 13.2 cm |
| Diameter van de binnenkant van de huls | 3.5 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1106361 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |