Surshield™ Versatus™-WP - veiligheids I.V. katheter - 17G x 3/4"- wit - 50 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Terumo |
|---|---|
| SKU leverancier | SR+DS1745PD |
| Samenstelling |
|
| Steriel | Ja |
| Latex vrij | Ja |
| Veiligheidsmechanisme | Ja |
| Debiet | 155 milliliter per minute |
| Interne diameter katheter | 1.15 mm |
| Externe diameter katheter | 1.5 mm |
| sku | 1601637 |
| Veiligheidsnaald | Ja |
| Afmeting | 17G x 45 mm |
| Kleur | Wit |
| Sterilisatie methode | Ethyleen oxide |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
€ 46,29 excl. btw
€ 56,01 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: vrijdag 8 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Terumo |
|---|---|
| SKU leverancier | SR+DS1745PD |
| Samenstelling |
|
| Steriel | Ja |
| Latex vrij | Ja |
| Veiligheidsmechanisme | Ja |
| Debiet | 155 milliliter per minute |
| Interne diameter katheter | 1.15 mm |
| Externe diameter katheter | 1.5 mm |
| sku | 1601637 |
| Veiligheidsnaald | Ja |
| Afmeting | 17G x 45 mm |
| Kleur | Wit |
| Sterilisatie methode | Ethyleen oxide |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf