Tork Dispenser voor luchtverfrisserspray - A1 - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 9.7 cm, H 17.4 cm |
| SKU leverancier | 562000 |
| Product diepte | 6 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106671 |
| Type dispenser | Dispenser luchtverfrissers |
| Kleur | Wit |
| Systeem | A1 - Luhtverfrisser systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 110,56 excl. btw
€ 133,77 Incl. 21 % BTW
€ 0,14 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 9.7 cm, H 17.4 cm |
| SKU leverancier | 562000 |
| Product diepte | 6 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106671 |
| Type dispenser | Dispenser luchtverfrissers |
| Kleur | Wit |
| Systeem | A1 - Luhtverfrisser systeem |
| Type verpakking | Stuk |