Digitale kolomweegschaal - 200 kg - op batterij - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Product afmetingen | B 36.2 cm, H 9.9 cm, L 48.8 cm |
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 200 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Automatisch step-on functie | Nee |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1574574 |
| Gradatie weegschaal | 100 g |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Digitale statiefweegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 631,65 excl. btw
€ 764,29 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: vrijdag 1 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Product afmetingen | B 36.2 cm, H 9.9 cm, L 48.8 cm |
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 200 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Automatisch step-on functie | Nee |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1574574 |
| Gradatie weegschaal | 100 g |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Digitale statiefweegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf