Manchet volledige arm Hydroven 3 - 3 luchtkamers - 68 cm - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Omtrek schouder | 62 cm |
| Handomtrek | 44 cm |
| sku | 1533360 |
| Aantal luchtkamers | 3 luchtkamers |
| Ledemaat | Arm |
| Lengte | 68 cm |
| Type accessoire | Manchet |
| Type toestel | Hydroven |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
€ 365,10 excl. btw
€ 441,77 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 4 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Omtrek schouder | 62 cm |
| Handomtrek | 44 cm |
| sku | 1533360 |
| Aantal luchtkamers | 3 luchtkamers |
| Ledemaat | Arm |
| Lengte | 68 cm |
| Type accessoire | Manchet |
| Type toestel | Hydroven |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf