Onderzoekstafel Simplex - vaste hoogte - neusuitsparing - Purfect bekleding - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 196 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 75 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| sku | 1574100 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- Hoofddeel manueel verstelbaar en voorzien van een neusuitsparing
- Demonteerbare poten
€ 931,68 excl. btw
€ 1.127,33 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: woensdag 29 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 196 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 75 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| sku | 1574100 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf