Dispenser - Seven Circle - Instant foam - sanitize - 1 L - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Deb Stoko |
|---|---|
| Product afmetingen | B 13 cm, H 23 cm |
| sku | 1540521 |
| Product diepte | 11.5 cm |
| Type dispenser | Dispenser zeep, foam en alcoholgel |
| Inhoud | 1 l |
| Kleur | Wit |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 56,43 excl. btw
€ 68,28 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: woensdag 15 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Deb Stoko |
|---|---|
| Product afmetingen | B 13 cm, H 23 cm |
| sku | 1540521 |
| Product diepte | 11.5 cm |
| Type dispenser | Dispenser zeep, foam en alcoholgel |
| Inhoud | 1 l |
| Kleur | Wit |
| Type verpakking | Stuk |