Tussenstuk manchet Hydroven 3 volledige arm - 78 cm - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Extra breedte schouder | 17 cm |
| Extra breedte hand | 12 cm |
| sku | 1533369 |
| Ledemaat | Been (standaard) |
| Lengte | 78 cm |
| Type accessoire | Tussenstuk manchet |
| Type toestel | Hydroven |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
€ 77,38 excl. btw
€ 93,62 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 4 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Extra breedte schouder | 17 cm |
| Extra breedte hand | 12 cm |
| sku | 1533369 |
| Ledemaat | Been (standaard) |
| Lengte | 78 cm |
| Type accessoire | Tussenstuk manchet |
| Type toestel | Hydroven |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf