Elmasonic Med 60 - excl. mandje - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Elma Sonic |
|---|---|
| Volume bokaal | 4300 ml |
| Buitenafmetingen (l x h x d) | 370 x 275 x 210 mm |
| Binnenafmetingen (dxD) | 275 x 145 x 125 mm |
| sku | 1105523 |
| Optionele supplementen tonen | Nee |
| Nee | |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 1.854,25 excl. btw
€ 2.243,64 Incl. 21 % BTW
Opgelet - voor dit artikel zijn er verplichte supplementen.
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 25 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Elma Sonic |
|---|---|
| Volume bokaal | 4300 ml |
| Buitenafmetingen (l x h x d) | 370 x 275 x 210 mm |
| Binnenafmetingen (dxD) | 275 x 145 x 125 mm |
| sku | 1105523 |
| Optionele supplementen tonen | Nee |
| Nee | |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |