Zuurstofsaturatiemeter voor kinderen - 1 st
Beschrijving
Met een 2-kleurig OLED-display met 6 modi. batterij bijna leeg - indicator.
Meting: SpO2: 80-100% +/- 2%, van 70 tot 79% +/- 3%.
Hartslag: 30-235 bpm +/- 1 bpm. Gewicht : 50 g.
Met riem en 2 AAA- batterijen.
Specificaties
| Gewicht product | 0.05 kg |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Met snoer | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| LED kleurenscherm | Ja |
| Met ritmestrook | Nee |
| Aantal batterijen | 2 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1532692 |
| Dikte vinger | 5 mm |
| Doelgroep | Kinderen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 132,06 excl. btw
€ 159,79 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel en € 0,05 excl. btw Bebat niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 21 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Met een 2-kleurig OLED-display met 6 modi. batterij bijna leeg - indicator.
Meting: SpO2: 80-100% +/- 2%, van 70 tot 79% +/- 3%.
Hartslag: 30-235 bpm +/- 1 bpm. Gewicht : 50 g.
Met riem en 2 AAA- batterijen.
Specificaties
| Gewicht product | 0.05 kg |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Met snoer | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| LED kleurenscherm | Ja |
| Met ritmestrook | Nee |
| Aantal batterijen | 2 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1532692 |
| Dikte vinger | 5 mm |
| Doelgroep | Kinderen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |