Aërosol - Delphinus - F 1000 - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Flaemnuova |
|---|---|
| Product afmetingen | B 30 cm, H 10 cm, L 18 cm |
| Gewicht product | 2.1 kg |
| MMAD max | 2.91 μm |
| MMAD min | 2.76 μm |
| Ademend deel | 77,8% - 79,6% |
| Compressor luchtuitvoer | 10 L/m |
| Max. delivery | 0.53 milliliter per minute |
| Min. delivery | 0.23 milliliter per minute |
| sku | 1544371 |
| Behandelingsgebied | Onderste luchtwegen |
| Gebruik aerosol | Frequent |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 121,51 excl. btw
€ 128,80 Incl. 6 % BTW
€ 0,08 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 23 juni 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Flaemnuova |
|---|---|
| Product afmetingen | B 30 cm, H 10 cm, L 18 cm |
| Gewicht product | 2.1 kg |
| MMAD max | 2.91 μm |
| MMAD min | 2.76 μm |
| Ademend deel | 77,8% - 79,6% |
| Compressor luchtuitvoer | 10 L/m |
| Max. delivery | 0.53 milliliter per minute |
| Min. delivery | 0.23 milliliter per minute |
| sku | 1544371 |
| Behandelingsgebied | Onderste luchtwegen |
| Gebruik aerosol | Frequent |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf