Seca 217 stadiometer voor mobiele lengte meting - 20 tot 205 cm - 1 st
Beschrijving
- Voor gebruiksgemak passen de onderdelen precies in elkaar.
- Afstandstuk voor extra stabiliteit
- Robuust platform voor stabiele stahouding
- Adapterelement seca 437 voor aansluiting op personenweegschaal
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Telescopisch | Nee |
| Demonteerbaar | Ja |
| Connecteerbaar met weegschaal | Nee |
| sku | 1515908 |
| Gradatie meetlat | 1 mm |
| Meetbereik | 0 - 205 cm |
| Type meetlat | Demonteerbare, draagbare meetlat |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 220,00 excl. btw
€ 266,20 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: donderdag 14 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
- Voor gebruiksgemak passen de onderdelen precies in elkaar.
- Afstandstuk voor extra stabiliteit
- Robuust platform voor stabiele stahouding
- Adapterelement seca 437 voor aansluiting op personenweegschaal
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Telescopisch | Nee |
| Demonteerbaar | Ja |
| Connecteerbaar met weegschaal | Nee |
| sku | 1515908 |
| Gradatie meetlat | 1 mm |
| Meetbereik | 0 - 205 cm |
| Type meetlat | Demonteerbare, draagbare meetlat |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |