Dispenser - sanitize - Instant foam - 1 L - 1 st
Beschrijving
Manuele dispenser voor gebruik met 1-liter patroon Instant foam complete.
Specificaties
| Merk | Deb Stoko |
|---|---|
| Product afmetingen | B 13 cm, H 23.3 cm |
| sku | 1540189 |
| Product diepte | 11.5 cm |
| Type dispenser | Dispenser zeep, foam en alcoholgel |
| Inhoud | 1 l |
| Kleur | Wit |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 57,57 excl. btw
€ 69,65 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Manuele dispenser voor gebruik met 1-liter patroon Instant foam complete.
Specificaties
| Merk | Deb Stoko |
|---|---|
| Product afmetingen | B 13 cm, H 23.3 cm |
| sku | 1540189 |
| Product diepte | 11.5 cm |
| Type dispenser | Dispenser zeep, foam en alcoholgel |
| Inhoud | 1 l |
| Kleur | Wit |
| Type verpakking | Stuk |