Bloedafnamestoel Deneo.lab - vaste hoogte - met wielen - rotatief - Sit&Go functie - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 55.5 cm, L 145.5 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 51,6 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Samenstelling |
Bekleding: epoxycoating, handgrepen: polyurethaan |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| sku | 1516933 |
| Aantal delen | 1-delig |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- Met wielen
- Roteerbaar met Sit&Go functie
- 2 verstelbare armsteunen
€ 2.879,00 excl. btw
€ 3.483,59 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 55.5 cm, L 145.5 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 51,6 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Samenstelling |
Bekleding: epoxycoating, handgrepen: polyurethaan |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| sku | 1516933 |
| Aantal delen | 1-delig |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf