Bloedafnamestoel - hydraulisch - rugleuning en beensteun autonoom verstelbaar - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 50 cm, L 160.8 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 55-75 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Samenstelling | Bekleding: polyester epoxycoating |
| sku | 1540123 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Hydraulisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
- Hydraulisch hoogte verstelbaar
- 2 verstelbare armsteunen
- Papierrolhouder
€ 2.718,00 excl. btw
€ 3.288,78 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 50 cm, L 160.8 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 55-75 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Samenstelling | Bekleding: polyester epoxycoating |
| sku | 1540123 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Hydraulisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |