Handschoenen Basics Blue nitril - niet-steriel - XL - 10 x 170 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Halyard |
|---|---|
| Gepoederd | Nee |
| Manchetlengte | 24 cm |
| Samenstelling | Nitril |
| Normeringen | EN455-1:2020, EN455-2:2015, EN455-3:2015, EN455-4:2009 EN ISO 374-1:2016+A1:2018, EN ISO 374-5:2016, EN 420 |
| Poederresidu | ≤ 2,0 mg/handschoen conform EN 455-3 |
| sku | 1541899 |
| Steriel | Nee |
| Dikte handpalm | 0,05 mm |
| Dikte manchet | 0,04 mm |
| Dikte vinger | 0,07 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kracht tot breekpunt na veroudering | 6N |
| Kracht tot breekpunt voor veroudering | 6N |
| Kwaliteitsniveau | AQL 1.5 |
| Maat | XL |
| Sterilisatie methode | Niet van toepassing |
| breedte handpalm | 116 mm > 240 mm |
| Type verpakking | Karton |
Documenten
€ 95,59 excl. btw
€ 115,66 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Halyard |
|---|---|
| Gepoederd | Nee |
| Manchetlengte | 24 cm |
| Samenstelling | Nitril |
| Normeringen | EN455-1:2020, EN455-2:2015, EN455-3:2015, EN455-4:2009 EN ISO 374-1:2016+A1:2018, EN ISO 374-5:2016, EN 420 |
| Poederresidu | ≤ 2,0 mg/handschoen conform EN 455-3 |
| sku | 1541899 |
| Steriel | Nee |
| Dikte handpalm | 0,05 mm |
| Dikte manchet | 0,04 mm |
| Dikte vinger | 0,07 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kracht tot breekpunt na veroudering | 6N |
| Kracht tot breekpunt voor veroudering | 6N |
| Kwaliteitsniveau | AQL 1.5 |
| Maat | XL |
| Sterilisatie methode | Niet van toepassing |
| breedte handpalm | 116 mm > 240 mm |
| Type verpakking | Karton |