IL 21 infraroodlamp 150W - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 14.5 cm, H 21 cm, L 17.5 cm |
| SKU leverancier | 61601 |
| Vermogen | 150 W |
| CNK-code | CNK 2851-293 |
| sku | 1543498 |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
-
Confirmation letter pdf
€ 54,06 excl. btw
€ 65,41 Incl. 21 % BTW
€ 0,14 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 14.5 cm, H 21 cm, L 17.5 cm |
| SKU leverancier | 61601 |
| Vermogen | 150 W |
| CNK-code | CNK 2851-293 |
| sku | 1543498 |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
-
Confirmation letter pdf