HEINE lampje x-02.88.070 - 3,5v - halogeen - 1 st
Beschrijving
Reserve lampje XHL 078 van 3,5 Volt. Geschikt voor de Heine Beta 200 otoscoop en Heine K-180 otoscoop.
Specificaties
| Merk | HEINE |
|---|---|
| SKU leverancier | HEINX-002.88.070 |
| Compatibel met | Ophtalmoscoop Heine BETA 200 - 3,5V |
| sku | 1004258 |
| Bestemming vervanglampje | Opthalmoscoop |
| Voltage | 3,5 V |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
Artikelnummer 1004258
Dit artikel is uit het assortiment
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Reserve lampje XHL 078 van 3,5 Volt. Geschikt voor de Heine Beta 200 otoscoop en Heine K-180 otoscoop.
Specificaties
| Merk | HEINE |
|---|---|
| SKU leverancier | HEINX-002.88.070 |
| Compatibel met | Ophtalmoscoop Heine BETA 200 - 3,5V |
| sku | 1004258 |
| Bestemming vervanglampje | Opthalmoscoop |
| Voltage | 3,5 V |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |