Tork Traditioneel toiletpapier - 2-laags - 198 vellen - 16 x 6 rollen
Beschrijving
Traditioneel toiletpapier, 2-laags en 198 vellen en verpakt per 16 x 6 rollen.
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.068 kg |
| SKU leverancier | 12339 |
| Rolbreedte | 9.4 cm |
| Rollengte | 22.8 cm |
| Vellengte | 11.5 cm |
| Diameter van de rol | 10.5 cm |
| Diameter van de binnenkant van de huls | 4.2 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1008119 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
Tork
Artikelnummer 1008119
Dit artikel is uit het assortiment
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Traditioneel toiletpapier, 2-laags en 198 vellen en verpakt per 16 x 6 rollen.
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.068 kg |
| SKU leverancier | 12339 |
| Rolbreedte | 9.4 cm |
| Rollengte | 22.8 cm |
| Vellengte | 11.5 cm |
| Diameter van de rol | 10.5 cm |
| Diameter van de binnenkant van de huls | 4.2 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1008119 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |