HEINE lampje x-01.88.069 - 2,5v - halogeen - 1 st
Beschrijving
Vervangingslamp voor medische toepassingen.
Specificaties
| Merk | HEINE |
|---|---|
| SKU leverancier | HEINX-001.88.069 |
| Compatibel met | Ophtalmoscoop Heine BETA 200 - 2,5V |
| sku | 1009942 |
| Bestemming vervanglampje | Opthalmoscoop |
| Voltage | 2,5 V |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
Artikelnummer 1009942
Dit artikel is uit het assortiment
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Vervangingslamp voor medische toepassingen.
Specificaties
| Merk | HEINE |
|---|---|
| SKU leverancier | HEINX-001.88.069 |
| Compatibel met | Ophtalmoscoop Heine BETA 200 - 2,5V |
| sku | 1009942 |
| Bestemming vervanglampje | Opthalmoscoop |
| Voltage | 2,5 V |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |