PERMA-HAND™ silk hechtdraad 2/0 - 16 mm - 75 cm - FW503 - 1 st
Beschrijving
PERMA-HAND™ SILK Suture is een niet-absorbeerbare, steriele, chirurgische hechtdraad die is samengesteld uit een organisch eiwit dat fibroïne wordt genoemd.
Voordelen
- Multifilament
- Natuurlijk
Specificaties
| Merk | Ethicon |
|---|---|
| SKU leverancier | ETHIFW503 |
| Samenstelling |
Fibroïne |
| sku | 1011384 |
| Steriel | Ja |
| Resorbeerbaar | Nee |
| Draadlengte | 75 cm |
| Draaddikte | 2/0 |
| Kleur | Zwart |
| Naald lengte | 16 mm |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse III |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
Ethicon
Artikelnummer 1011384
Gewijzigde verpakkingshoeveelheid
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
PERMA-HAND™ SILK Suture is een niet-absorbeerbare, steriele, chirurgische hechtdraad die is samengesteld uit een organisch eiwit dat fibroïne wordt genoemd.
Voordelen
- Multifilament
- Natuurlijk
Specificaties
| Merk | Ethicon |
|---|---|
| SKU leverancier | ETHIFW503 |
| Samenstelling |
Fibroïne |
| sku | 1011384 |
| Steriel | Ja |
| Resorbeerbaar | Nee |
| Draadlengte | 75 cm |
| Draaddikte | 2/0 |
| Kleur | Zwart |
| Naald lengte | 16 mm |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse III |
| Type verpakking | Stuk |