Tork Basic Paper C-Feed M2 - 1-laags - 20 cm x 300 m - 6 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| SKU leverancier | 120155 |
| HACCP-conform | Ja |
| Samenstelling |
Gerecyclede vezels |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| Rolbreedte | 20 cm |
| Rollengte | 300 m |
| Diameter van de rol | 18.7 cm |
| sku | 1018248 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 1 laag |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
€ 83,56 excl. btw
€ 101,10 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| SKU leverancier | 120155 |
| HACCP-conform | Ja |
| Samenstelling |
Gerecyclede vezels |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| Rolbreedte | 20 cm |
| Rollengte | 300 m |
| Diameter van de rol | 18.7 cm |
| sku | 1018248 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 1 laag |
| Type verpakking | Doos |