Tork Facial tissue dispenser - wit - 13 x 25 x 8 cm - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 25.5 cm, H 6 cm, L 14 cm |
| Gewicht product | 0.36 kg |
| SKU leverancier | 270023 |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1024230 |
| Type dispenser | Dispenser zakdoekjes |
| Kleur | Wit |
| Systeem | F1 - Gezichtsdoekje systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
€ 24,58 excl. btw
€ 29,74 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 25.5 cm, H 6 cm, L 14 cm |
| Gewicht product | 0.36 kg |
| SKU leverancier | 270023 |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1024230 |
| Type dispenser | Dispenser zakdoekjes |
| Kleur | Wit |
| Systeem | F1 - Gezichtsdoekje systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf