Linnenzakhouder 2 aan 2 voor 4 linnenzakken - 4 deksels - pedaalbediening - wasty - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 1576 cm, H 980 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 600 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Ja |
| Aantal deksels inbegrepen | 4 |
| sku | 1103160 |
| Compositie zakken | 2 x 2 (in vierkant) |
| Configuratie vuile was | 4 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 1.029,60 excl. btw
€ 1.245,81 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 19 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 1576 cm, H 980 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 600 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Ja |
| Aantal deksels inbegrepen | 4 |
| sku | 1103160 |
| Compositie zakken | 2 x 2 (in vierkant) |
| Configuratie vuile was | 4 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |