Onderzoekstafelpapier Amerikaanse tafels - 2-laags - 48 cm x 38 m - 16 st
Beschrijving
2-laags onderzoekstafelpapier voor Amerikaanse tafel Hamilton en Ritter 204, gemaakt van cellulose en geschikt voor dispenser DIS MR SUP G INO. Dit product draagt het ecolabel.
Specificaties
| Product afmetingen | H 48 cm |
|---|---|
| Rollengte | 38 m |
| Vellengte | 100 cm |
| Samenstelling | 100% cellulose |
| Normeringen | EN 9001:2015 |
| sku | 1103279 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
ISO certificaat pdf
Artikelnummer 1103279
Dit artikel is uit het assortiment
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
2-laags onderzoekstafelpapier voor Amerikaanse tafel Hamilton en Ritter 204, gemaakt van cellulose en geschikt voor dispenser DIS MR SUP G INO. Dit product draagt het ecolabel.
Specificaties
| Product afmetingen | H 48 cm |
|---|---|
| Rollengte | 38 m |
| Vellengte | 100 cm |
| Samenstelling | 100% cellulose |
| Normeringen | EN 9001:2015 |
| sku | 1103279 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
ISO certificaat pdf