Seca 877 digitale personenweegschaal met moeder-kind functie - klasse III - 200 kg - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 200 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Automatisch step-on functie | Ja |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1106364 |
| Gradatie weegschaal | 100 g < 150 kg > 200 g |
| Klasse weegschalen | Klasse III |
| Type weegschaal | Digitale vlakke weegschalen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding - ENG pdf
-
CE certificaat - ENG pdf
€ 498,00 excl. btw
€ 602,58 Incl. 21 % BTW
€ 0,08 excl. btw Recupel en € 0,05 excl. btw Bebat niet inbegrepen
Opgelet - voor dit artikel zijn er verplichte supplementen.
Beperkte voorraad (gem. leveringstermijn 2 werkdagen)
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 200 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Automatisch step-on functie | Ja |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1106364 |
| Gradatie weegschaal | 100 g < 150 kg > 200 g |
| Klasse weegschalen | Klasse III |
| Type weegschaal | Digitale vlakke weegschalen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding - ENG pdf
-
CE certificaat - ENG pdf