Tork Singlefold/C-vouw mini handdoekdispenser - H3 - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 33.2 cm, H 29.1 cm |
| SKU leverancier | 553100 |
| Product diepte | 13.5 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106507 |
| Type dispenser | Dispenser handdoeken |
| Kleur | Wit |
| Systeem | H3 - C-gevouwen en ZZ-gevouwen systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
€ 54,34 excl. btw
€ 65,75 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 33.2 cm, H 29.1 cm |
| SKU leverancier | 553100 |
| Product diepte | 13.5 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106507 |
| Type dispenser | Dispenser handdoeken |
| Kleur | Wit |
| Systeem | H3 - C-gevouwen en ZZ-gevouwen systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf