Tork Handdoekdispenser ZZ-fold/C-fold - H3 - wit - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 33.3 cm, H 43.9 cm |
| SKU leverancier | 553000 |
| Product diepte | 13.6 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106620 |
| Type dispenser | Dispenser handdoeken |
| Kleur | Wit |
| Systeem | H3 - C-gevouwen en ZZ-gevouwen systeem |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 72,38 excl. btw
€ 87,57 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 14 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 33.3 cm, H 43.9 cm |
| SKU leverancier | 553000 |
| Product diepte | 13.6 cm |
| Samenstelling | Kunststof |
| sku | 1106620 |
| Type dispenser | Dispenser handdoeken |
| Kleur | Wit |
| Systeem | H3 - C-gevouwen en ZZ-gevouwen systeem |
| Type verpakking | Stuk |