Tork Universal Wiper 310 Centerfeed Mini M1 - 1-laags - 120 m - 1 x 11 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.632 kg |
| SKU leverancier | 120123 |
| Rolbreedte | 21.5 cm |
| Rollengte | 120 cm |
| Diameter van de rol | 14 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1510550 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 1 laag |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
€ 87,29 excl. btw
€ 105,62 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Gewicht product | 0.632 kg |
| SKU leverancier | 120123 |
| Rolbreedte | 21.5 cm |
| Rollengte | 120 cm |
| Diameter van de rol | 14 cm |
| Samenstelling | Papier |
| Normeringen | ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 |
| sku | 1510550 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 1 laag |
| Type verpakking | Doos |