Tork Afvalbak 5 L - kunststof - Zwart - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 19 cm, H 33.8 cm |
| SKU leverancier | 564008 |
| Product diepte | 16 cm |
| Samenstelling |
Kunststof |
| a7568dbc0d41586da3706c5da09d378e | |
| sku | 1511575 |
| Inhoud | 5 l |
| Kleur | Zwart |
| Systeem | B3 - Afvalbak sanitair |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 47,38 excl. btw
€ 57,32 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Product afmetingen | B 19 cm, H 33.8 cm |
| SKU leverancier | 564008 |
| Product diepte | 16 cm |
| Samenstelling |
Kunststof |
| a7568dbc0d41586da3706c5da09d378e | |
| sku | 1511575 |
| Inhoud | 5 l |
| Kleur | Zwart |
| Systeem | B3 - Afvalbak sanitair |
| Type verpakking | Stuk |