Onderzoekstafelpapier voor Ritter & Midmark - 2-laags - 45 cm x 40 m - 16 st
Beschrijving
Kwalitatief behandeltafelpapier, met ideale afmetingen voor Ritter onderzoekstafels.
Specificaties
| Rollengte | 4000 cm |
|---|---|
| Vellengte | 40 cm |
| Ongevouwen breedte | 45 cm |
| Samenstelling |
100% cellulose |
| sku | 1526486 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type papier | Rol |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
Artikelnummer 1526486
Dit artikel is niet meer beschikbaar.
KLIK HIER VOOR EEN ALTERNATIEF
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Kwalitatief behandeltafelpapier, met ideale afmetingen voor Ritter onderzoekstafels.
Specificaties
| Rollengte | 4000 cm |
|---|---|
| Vellengte | 40 cm |
| Ongevouwen breedte | 45 cm |
| Samenstelling |
100% cellulose |
| sku | 1526486 |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type papier | Rol |
| Type verpakking | Doos |