Versatus™ -WP I.V. katheter - 16G x 45 mm - grijs - 1 x 50 st
Beschrijving
Versatus™ WP I.V. katheters is een steriele perifere katheter voor eenmalig gebruik. Met een gevleugelde naald met poort, bedoeld voor toegang tot het perifere vasculaire systeem.
Specificaties
| Merk | Terumo |
|---|---|
| SKU leverancier | SR+DU1645PX(NIEUWSR+DU1645PD) |
| Samenstelling |
|
| Steriel | Ja |
| Latex vrij | Ja |
| Debiet | 225 milliliter per minute |
| Interne diameter katheter | 1.35 mm |
| Externe diameter katheter | 1.75 mm |
| Veiligheidsmechanisme | Ja |
| sku | 1533025 |
| Afmeting | 16G x 45 mm |
| Afmeting in mm | 1,8 x 45 mm |
| Kleur | Grijs |
| Sterilisatie methode | Ethyleen oxide |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
€ 52,58 excl. btw
€ 63,62 Incl. 21 % BTW
Op voorraad (gem. leveringstermijn 2 werkdagen)
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Versatus™ WP I.V. katheters is een steriele perifere katheter voor eenmalig gebruik. Met een gevleugelde naald met poort, bedoeld voor toegang tot het perifere vasculaire systeem.
Specificaties
| Merk | Terumo |
|---|---|
| SKU leverancier | SR+DU1645PX(NIEUWSR+DU1645PD) |
| Samenstelling |
|
| Steriel | Ja |
| Latex vrij | Ja |
| Debiet | 225 milliliter per minute |
| Interne diameter katheter | 1.35 mm |
| Externe diameter katheter | 1.75 mm |
| Veiligheidsmechanisme | Ja |
| sku | 1533025 |
| Afmeting | 16G x 45 mm |
| Afmeting in mm | 1,8 x 45 mm |
| Kleur | Grijs |
| Sterilisatie methode | Ethyleen oxide |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf