Manchet half been Hydroven 3 - 1 luchtkamer - 55 cm - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Kuitomtrek | 50 cm |
| Dijomtrek | 61 cm |
| sku | 1533311 |
| Aantal luchtkamers | 1 luchtkamer |
| Lengte | 55 cm |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf
€ 175,82 excl. btw
€ 212,74 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 4 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Huntleigh |
|---|---|
| Kuitomtrek | 50 cm |
| Dijomtrek | 61 cm |
| sku | 1533311 |
| Aantal luchtkamers | 1 luchtkamer |
| Lengte | 55 cm |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
Handleiding - ENG pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
CE certificaat pdf