3M™ Littmann® Classic III stethoscoop - zwart - gerookt - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Solventum |
|---|---|
| Gewicht product | 0.15 kg |
| Digitaal | Nee |
| Verstelbaar membraan | Ja |
| Lengte slang | 69 cm |
| Samenstelling | Membraam: epoxy en glasvezel, oorbeugel: geanodiseerd aluminium, borststuk: roestvrij staal, latexvrij |
| Nee | |
| sku | 1539546 |
| Kleur steel | Standaard |
| Akoestische prestaties | 7-8 |
| Binaurale constructie | Enkelvoudige slang |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal membraan | Epoxy glasvezel |
| Technologie borststuk | Dubbelzijdig |
| Toepassing | Lichamelijk onderzoek |
| Type stethoscoop | Classic III |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 140,08 excl. btw
€ 169,49 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 14 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Solventum |
|---|---|
| Gewicht product | 0.15 kg |
| Digitaal | Nee |
| Verstelbaar membraan | Ja |
| Lengte slang | 69 cm |
| Samenstelling | Membraam: epoxy en glasvezel, oorbeugel: geanodiseerd aluminium, borststuk: roestvrij staal, latexvrij |
| Nee | |
| sku | 1539546 |
| Kleur steel | Standaard |
| Akoestische prestaties | 7-8 |
| Binaurale constructie | Enkelvoudige slang |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal membraan | Epoxy glasvezel |
| Technologie borststuk | Dubbelzijdig |
| Toepassing | Lichamelijk onderzoek |
| Type stethoscoop | Classic III |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |