Mechanische opstapweegschaal - 160 kg - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 160 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Automatisch step-on functie | Ja |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| Samenstelling | Staal, oppervlak uit kunststof |
| sku | 1543307 |
| Gradatie weegschaal | 1 kg |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Mechanische weegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 90,49 excl. btw
€ 109,49 Incl. 21 % BTW
Niet op voorraad Geschatte leverdatum: maandag 15 juni 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Geheugen | Nee |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 160 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Automatisch step-on functie | Ja |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| Samenstelling | Staal, oppervlak uit kunststof |
| sku | 1543307 |
| Gradatie weegschaal | 1 kg |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Mechanische weegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf