FB 12 voetmassagebad - 3 functies - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 38 cm, H 13 cm, L 34.5 cm |
| SKU leverancier | 63205 |
| Vermogen | 60 W |
| Warmtefunctie | Ja |
| Infraroodwarmte | Nee |
| Massage programma's | 2 |
| Aantal functies | 3 |
| Aantal massagekoppen | 0 |
| sku | 1543446 |
| Voeding | Netvoeding |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 43,13 excl. btw
€ 52,18 Incl. 21 % BTW
€ 0,14 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 20 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 38 cm, H 13 cm, L 34.5 cm |
| SKU leverancier | 63205 |
| Vermogen | 60 W |
| Warmtefunctie | Ja |
| Infraroodwarmte | Nee |
| Massage programma's | 2 |
| Aantal functies | 3 |
| Aantal massagekoppen | 0 |
| sku | 1543446 |
| Voeding | Netvoeding |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf