FB 20 voetmassagebad - 3 functies en infrarood - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 38 cm, H 18 cm, L 35 cm |
| SKU leverancier | 63605 |
| Vermogen | 120 W |
| Warmtefunctie | Ja |
| Infraroodwarmte | Ja |
| Massage programma's | 2 |
| Aantal functies | 4 |
| Aantal massagekoppen | 4 |
| sku | 1543447 |
| Voeding | Netvoeding |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 56,21 excl. btw
€ 68,01 Incl. 21 % BTW
€ 0,14 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 20 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 38 cm, H 18 cm, L 35 cm |
| SKU leverancier | 63605 |
| Vermogen | 120 W |
| Warmtefunctie | Ja |
| Infraroodwarmte | Ja |
| Massage programma's | 2 |
| Aantal functies | 4 |
| Aantal massagekoppen | 4 |
| sku | 1543447 |
| Voeding | Netvoeding |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf