HK 72 mobiel verwarmingskussen - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 18 cm, L 125 cm |
| SKU leverancier | 22591 |
| Vermogen | 4 W |
| Machine wasbaar | Ja |
| Ademend | Nee |
| Snelle verwarming | Ja |
| Hoes inclusief | Nee |
| Wasbare hoes | Nee |
| Beveiligingssysteem | Ja |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Temperatuurniveaus | 4 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1543492 |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 86,08 excl. btw
€ 104,15 Incl. 21 % BTW
€ 0,04 excl. btw Recupel en € 0,05 excl. btw Bebat niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 20 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 18 cm, L 125 cm |
| SKU leverancier | 22591 |
| Vermogen | 4 W |
| Machine wasbaar | Ja |
| Ademend | Nee |
| Snelle verwarming | Ja |
| Hoes inclusief | Nee |
| Wasbare hoes | Nee |
| Beveiligingssysteem | Ja |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Temperatuurniveaus | 4 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1543492 |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf