Zuurstofsaturatiemeter PO30 - 1 st
Beschrijving
Meting van de arteriële zuurstofverzadiging (SpO2) en de hartslag (polsslag). Ademhalingsaandoeningen zoals astma, COPD, COVID-19, lange COVID en andere longaandoeningen kunnen leiden tot een daling van de zuurstofsaturatie.
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 3.2 cm, H 3.6 cm, L 6.1 cm |
| Gewicht product | 0.058 kg |
| Geheugen | Nee |
| CNK-code | CNK 3056-306 |
| Bluetooth | Nee |
| Met snoer | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| LED kleurenscherm | Ja |
| Met ritmestrook | Ja |
| Aantal batterijen | 2 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1543554 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
CE Certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf
Beurer
Artikelnummer 1543554
€ 27,03 excl. btw
€ 32,70 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel en € 0,05 excl. btw Bebat niet inbegrepen
Op voorraad (gem. leveringstermijn 2 werkdagen)
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Meting van de arteriële zuurstofverzadiging (SpO2) en de hartslag (polsslag). Ademhalingsaandoeningen zoals astma, COPD, COVID-19, lange COVID en andere longaandoeningen kunnen leiden tot een daling van de zuurstofsaturatie.
Specificaties
| Merk | Beurer |
|---|---|
| Product afmetingen | B 3.2 cm, H 3.6 cm, L 6.1 cm |
| Gewicht product | 0.058 kg |
| Geheugen | Nee |
| CNK-code | CNK 3056-306 |
| Bluetooth | Nee |
| Met snoer | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| LED kleurenscherm | Ja |
| Met ritmestrook | Ja |
| Aantal batterijen | 2 |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| sku | 1543554 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
CE Certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf