Wasty - 40 L - pedaalbediening - 2 wielen - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 59 cm, H 85 cm |
| Wielen | Ja |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 47 cm |
| sku | 1544946 |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 199,39 excl. btw
€ 241,26 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 18 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 59 cm, H 85 cm |
| Wielen | Ja |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 47 cm |
| sku | 1544946 |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |