Linido douchestoel opklapbaar - met rugleuning - wit - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2202.2006-02 |
| Samenstelling | Kunststof |
| Armsteunen | Nee |
| Rugleuning | Ja |
| Opklapbaar | Ja |
| Zitdiepte | 40.5 cm |
| Zitbreedte | 41.5 cm |
| sku | 1546219 |
| Categorie douchezittingen | Douchezittingen |
| Kleur | Wit |
| Max. gebruikersgewicht | 150 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 407,65 excl. btw
€ 493,25 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 4 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2202.2006-02 |
| Samenstelling | Kunststof |
| Armsteunen | Nee |
| Rugleuning | Ja |
| Opklapbaar | Ja |
| Zitdiepte | 40.5 cm |
| Zitbreedte | 41.5 cm |
| sku | 1546219 |
| Categorie douchezittingen | Douchezittingen |
| Kleur | Wit |
| Max. gebruikersgewicht | 150 kg |
| Type verpakking | Stuk |