Linido opklapbeugel 60 cm - rvs - wit - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3604-02 |
| sku | 1546260 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS/wit |
| Lengte toiletbeugels | 600 mm |
| Materiaal | RVS gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure NL pdf
€ 224,39 excl. btw
€ 271,51 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3604-02 |
| sku | 1546260 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS/wit |
| Lengte toiletbeugels | 600 mm |
| Materiaal | RVS gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure NL pdf