Linido opklapbeugel 70 cm - rvs gepolijst - wit - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3702-02 |
| sku | 1546263 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS gepolijst/wit |
| Lengte toiletbeugels | 700 mm |
| Materiaal | RVS gepolijst |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure NL pdf
€ 282,98 excl. btw
€ 342,40 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3702-02 |
| sku | 1546263 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS gepolijst/wit |
| Lengte toiletbeugels | 700 mm |
| Materiaal | RVS gepolijst |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure NL pdf