Linido opklapbeugel 53 cm - antraciet - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3501-11 |
| sku | 1549538 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte toiletbeugels | 530 mm |
| Materiaal | Staal gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 161,38 excl. btw
€ 195,26 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 5 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3501-11 |
| sku | 1549538 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte toiletbeugels | 530 mm |
| Materiaal | Staal gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Type verpakking | Stuk |