Linnenzakhouder voor 2 linnenzakken - 2 deksels - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 650 cm, H 950 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Nee |
| Product diepte | 540 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Nee |
| Aantal deksels inbegrepen | 2 |
| sku | 1549766 |
| Compositie zakken | In lijn |
| Configuratie vuile was | 2 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 351,35 excl. btw
€ 425,13 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: donderdag 21 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 650 cm, H 950 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Nee |
| Product diepte | 540 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Nee |
| Aantal deksels inbegrepen | 2 |
| sku | 1549766 |
| Compositie zakken | In lijn |
| Configuratie vuile was | 2 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |