Beademingsballon kinderen - silicone - 550 ml + 2 maskers + zuurstofreservoir 600 ml - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Dahlhausen |
|---|---|
| Steriel | Nee |
| Inbegrepen: | 2 maskers (maat 2 en 3); beademingsballon; zuurstofreservoir |
| Zuurstofreservoir | 600 ml |
| Volume ballon | 500 ml |
| Normeringen | EN ISO 13485:2016 |
| sku | 1550647 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Manual pdf
-
CE certificaat PDF
-
ISO certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
mdd extension letter pdf
€ 78,88 excl. btw
€ 95,44 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: donderdag 7 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Dahlhausen |
|---|---|
| Steriel | Nee |
| Inbegrepen: | 2 maskers (maat 2 en 3); beademingsballon; zuurstofreservoir |
| Zuurstofreservoir | 600 ml |
| Volume ballon | 500 ml |
| Normeringen | EN ISO 13485:2016 |
| sku | 1550647 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Manual pdf
-
CE certificaat PDF
-
ISO certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf
-
mdd extension letter pdf