Linnenzakhouder voor 3 linnenzakken - 3 deksels - pedaalbediening - wasty - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 1574 cm, H 980 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 600 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Ja |
| Aantal deksels inbegrepen | 3 |
| sku | 1551023 |
| Compositie zakken | In lijn |
| Configuratie vuile was | 3 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 847,12 excl. btw
€ 1.025,01 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 19 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 1574 cm, H 980 cm |
| Bijpassend deksel | 1545852(wit); 1545856(rood); 1560302(blauw); 1576756(geel); 1576755(groen) |
| Pedaalbediening | Ja |
| Product diepte | 600 cm |
| Aantal wielen | 4 |
| Afvalzakhouder | Ja |
| Aantal deksels inbegrepen | 3 |
| sku | 1551023 |
| Compositie zakken | In lijn |
| Configuratie vuile was | 3 zakken |
| Materiaal | RVS |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |