Medlance Plus Universal - 21 G x 1,8 mm - blauw - 10 x 200 st
Beschrijving
Medlance® Plus Universal verzekert grotere bloedstalen, optimaal/voldoende voor het uitvoeren van de meeste gebruikelijke capillaire bloedtesten, zoals glucoseniveau, hemoglobine, cholesterol, bloedtype studies, coagulatie, bloedgas, virologie analyses en vele andere. Snelle incisies, lineaire naaldgeleiding en zijn precieze geometrie garanderen het juiste bloedstaal na één enkele lancet.
Specificaties
| Merk | HTL |
|---|---|
| Met prikpen | Nee |
| Lengte naald | 1.8 mm |
| sku | 1551585 |
| Categorie glucometer | Priksystemen en lancetten |
| Maat | 21 G x 1,8 mm |
| Type lancet | Veiligheidslancet |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
CE certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf
HTL
Artikelnummer 1551585
€ 279,91 excl. btw
€ 296,70 Incl. 6 % BTW
Op voorraad (gem. leveringstermijn 2 werkdagen)
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Medlance® Plus Universal verzekert grotere bloedstalen, optimaal/voldoende voor het uitvoeren van de meeste gebruikelijke capillaire bloedtesten, zoals glucoseniveau, hemoglobine, cholesterol, bloedtype studies, coagulatie, bloedgas, virologie analyses en vele andere. Snelle incisies, lineaire naaldgeleiding en zijn precieze geometrie garanderen het juiste bloedstaal na één enkele lancet.
Specificaties
| Merk | HTL |
|---|---|
| Met prikpen | Nee |
| Lengte naald | 1.8 mm |
| sku | 1551585 |
| Categorie glucometer | Priksystemen en lancetten |
| Maat | 21 G x 1,8 mm |
| Type lancet | Veiligheidslancet |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse IIa |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Brochure - ENG pdf
-
CE certificaat pdf
-
Declaration of Conformity pdf