Seca 232 meetlat voor babyweegschaal Seca 334 - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Telescopisch | Nee |
| Demonteerbaar | Ja |
| Connecteerbaar met weegschaal | Ja |
| sku | 1559093 |
| Gradatie meetlat | 1 mm |
| Meetbereik | 35 - 80 cm |
| Type meetlat | Baby meetlat |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
CE certifiicaat - ENG pdf
€ 177,00 excl. btw
€ 214,17 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: donderdag 14 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Seca |
|---|---|
| Telescopisch | Nee |
| Demonteerbaar | Ja |
| Connecteerbaar met weegschaal | Ja |
| sku | 1559093 |
| Gradatie meetlat | 1 mm |
| Meetbereik | 35 - 80 cm |
| Type meetlat | Baby meetlat |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse Im |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding pdf
-
CE certifiicaat - ENG pdf