3M™ Littmann® Cardiology IV™ stethoscoop - zwart - zwart mat - paars - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Solventum |
|---|---|
| Gewicht product | 0.177 kg |
| Digitaal | Nee |
| Verstelbaar membraan | Ja |
| Lengte slang | 69 cm |
| Samenstelling |
Epoxy glasvezel |
| sku | 1559101 |
| Kleur steel | Paars |
| Akoestische prestaties | 9-10 |
| Binaurale constructie | Dubbele slang |
| Kleur | Zwart |
| Technologie borststuk | Dubbelzijdig |
| Toepassing | Cardiologie |
| Type stethoscoop | Cardiology IV |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 287,37 excl. btw
€ 347,71 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Solventum |
|---|---|
| Gewicht product | 0.177 kg |
| Digitaal | Nee |
| Verstelbaar membraan | Ja |
| Lengte slang | 69 cm |
| Samenstelling |
Epoxy glasvezel |
| sku | 1559101 |
| Kleur steel | Paars |
| Akoestische prestaties | 9-10 |
| Binaurale constructie | Dubbele slang |
| Kleur | Zwart |
| Technologie borststuk | Dubbelzijdig |
| Toepassing | Cardiologie |
| Type stethoscoop | Cardiology IV |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |